Letní výcvikový tábor 2023

Propozice

Územní pobočka BK ČR Hradec Králové pořádá pro své členy i pro ostatní zájemce Letní výcvikový tábor 2023


Termín konání

od pátku 30. června do pátku 7. července 2023 
 - Příjezd je možný v podvečerních hodinách, cca od 18 hodin, 
 - Odjezd po účasti na úklidu společných prostor také v podvečerních hodinách.


Místo konání

Cvičiště ZKO ČKS Česká Skalice-Spyta


Přihlášení 

Přihlášky na LVT přijímá e-mailem Jana Žemličková, zemlickova.j@volny.cz, 723 741 088. Uzávěrka přihlášek je v pátek 23. června 2023.


Ubytování 

Ubytování ve vlastních stanech na ploše cvičiště, parkování na ploše cvičiště také. Toalety a sprcha jsou v budově na cvičišti. Pro psy jsou k dispozici jen malé odkládací kotce.
Poplatky pro ubytované:
- stan: člen pobočky a rodinní příslušníci HK 150 Kč/den, nečlen 250 Kč/den
- pokoj: člen pobočky 200 Kč/den, nečlen 300 Kč/den (vlastní deky, povlečení; pes pouze v přepravce)
Na tábor je možné dojíždět a účastnit se podvečerních obran. Pokud si vyberete tuto možnost, také se přihlaste. Služby figuranta si zaplatíte sami, na pronájem cvičiště a na energie/vodu přispějete částkou 50 Kč/den


Stravování

Vlastní.
K dispozici je vybavená kuchyň a společná místnost v budově na cvičišti, ledničky, plynový sporák, venkovní posezení. Doporučujeme vzít s sebou balenou pitnou vodu, utěrku na nádobí.


Výcvik

Probíhá individuálně, vede ho výcvikář pobočky Vladimír Žáček. Nacvičovat můžete pachové práce na loukách v okolí, poslušnost a obranu. Cvičit můžete i sami nebo ve skupinách s ostatními účastníky tábora. Vezměte si s sebou běžnou výstroj psa, také očkovací průkaz psa s platnými očkováními.
Figurant/figuranti na tábor dojíždějí v odpoledních hodinách. Za nácvik obrany zaplatíte denně přímo figurantovi, počítejte s částkou 100 Kč – 200 Kč za psa.

Ve čtvrtek 6. července pobočka pořádá Den boxera. Tato akce vyplní část výcvikového dne. Přihlášky na Den boxera přijímá PCH Blanka Nováková, informace budou zveřejněny před konáním akce.