Letní výcvikový tábor 2024

Propozice

Územní pobočka BK ČR Hradec Králové pořádá pro své členy i pro ostatní zájemce Letní výcvikový tábor 2024


Termín konání

od pátku 28. června do pátku 5. července 2024 
 - Příjezd je možný v podvečerních hodinách, cca od 18 hodin, 
 - Odjezd po účasti na úklidu společných prostor také v podvečerních hodinách.


Místo konání

Cvičiště ZKO ČKS Česká Skalice-Spyta


Přihlášení 

Přihlášky na LVT přijímá e-mailem Jana Žemličková, zemlickova.j@volny.cz, 723 741 088. Uzávěrka přihlášek je v pátek 21. června 2024.


Ubytování 

Ubytování ve vlastních stanech na ploše cvičiště, parkování na ploše cvičiště také. Toalety a sprcha jsou v budově na cvičišti. Pro psy jsou k dispozici jen malé odkládací kotce.
Poplatky pro ubytované:
- stan: člen pobočky a rodinní příslušníci HK 150 Kč/den, nečlen 250 Kč/den
- pokoj: člen pobočky 200 Kč/den, nečlen 300 Kč/den (vlastní deky, povlečení; pes pouze v přepravce)
Na tábor je možné dojíždět a účastnit se podvečerních obran. Pokud si vyberete tuto možnost, také se přihlaste. Služby figuranta si zaplatíte sami, na pronájem cvičiště a na energie/vodu přispějete částkou 50 Kč/den


Stravování

Vlastní.
K dispozici je vybavená kuchyň a společná místnost v budově na cvičišti, ledničky, plynový sporák, venkovní posezení. Doporučujeme vzít s sebou balenou pitnou vodu, utěrku na nádobí.


Výcvik

Probíhá individuálně, vede ho výcvikář pobočky Vladimír Žáček. Nacvičovat můžete pachové práce na loukách v okolí, poslušnost a obranu. Cvičit můžete i sami nebo ve skupinách s ostatními účastníky tábora. Vezměte si s sebou běžnou výstroj psa, také očkovací průkaz psa s platnými očkováními.
Figurant/figuranti na tábor dojíždějí v odpoledních hodinách. Za nácvik obrany zaplatíte denně přímo figurantovi, počítejte s částkou 100 Kč – 200 Kč za psa.